وردپرس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

وردپرس یا wp چیست؟

وردپرس با استفاده از زبان برنامه نویسی php ساخته شده است و توسط mysql   پشتیبانی می‌شود. وردپرس یا سیستم مدیریت محتوا تشکیل شده از قالب‌ها و پوسته‌ها که به شما این امکان را می‌دهد تا وبلاگ‌ها و سایت‌ای متنوعی را بسازید و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهید. وردپرس یک cms انعطاف پذیر است که قابلیت مدیریت محتوا بالایی دارد شما قادر خواهید بود هر نوع وب سایت را بدون داشتن مهارت برنامه نویسی راه اندازی کنید.

روش‌های ساخت سایت!!!

1.  طراحی و برنامه نویسی

2. سیستم‌های مدیریت محتوا CMS                                                                                                                     

کاربرد وردپرس

وردپرس یک نرم افزار مدیریت نرم افزار همه کاره است، که با یک بسترمناسب در راه اندازی و مدیریت محتوای انواع وب سایت، وبلاگ، سایت های تجارت الکترونیک، فروشگاه های اینترنتی، وب سایت های خبری و غیره کاربرد دارد. وردپرس یک سیستم بسیار ساده است طوری میتوان در طی دو روز یک سایت با امکانات بالا و بدون کد نویسی راه اندازی کنید که ظرفیت امکانات آن در حد دیجی کالا باشد.

قالب در وردپرس

در واقع سایت وردپرس رایگان است اما قالب‌ها، هاست، پشتیبانی و فضای میزبانی همگی هزینه دارند.قالب‌ها انواع مختلفی همچون: فروشگاهی‌، شرکتی، خبری و ……دارند. قالب‌ سایت، شامل شکل و ظاهر سایت شما می‌شود، که متناسب با سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی شده است.دو نوع قالب در وردپرس وجود دارد: رایگان و غیر رایگان

قالب رایگان: این قالب برای افرادی که قصد یادگیری و تست در وردپرس را دارند مناسب است.

قالب پولی: از این قالب معمولا برای سایت‌های حرفه ای استفاده می‌شود.از مزایای این قالب‌های ارائه پشتیبانی و تیم فروشنده قالب است که وظیفه  دارد قالب را سالم تحویل دهد و در صورت بروز انواع مشکلات شما را کمک و پشتیبانی کند.

اگر هر نحوی قالب مورد نظر خود را پیدا نکردید می‌توانید با یک برنامه نویس سایت صحبت کنید تا قالب مورد نظر شما را بسازد تا بر روی سایتتان قرار دهید.

برای اینکه قالب مورد نظر خود را بسازید بهتر است با یک برنامه نویس همکاری کنید

وردپرس یا HTML

Html وردپرس هردو از زبان‌های رایج برنامه نویسی هستند.

افرادی که قبلا کد نویسی انجام نداده اند، طراحی سایت با html برایشان دشوار است البته امروزه

خیلی‌ها با وردپرس طراحی سایت انجام می‌دهند که نیازی به کد نویسی ندارد و بسیار ساده تر از html است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهسوالات تماسارتباط با ما